GMA

Global Meteorite Association (GMA)

Wraz z początkiem nowego roku, swoją działalność rozpoczęła organizacja non-profit zrzeszająca wszystkich zainteresowanych tematem meteorytów tj. kolekcjonerów, poszukiwaczy, naukowców i „dealerów”. Podstawową różnicą od dotychczas istniejących wszelkiej maści podobnych organizacji jest zamiar istnienia i działania na rzecz członków i społeczności skupionej wokół Global Meteorite Association – GMA. Założycielem organizacji jest znany w świecie meteorytowym Mendy Ouzillou.

Ważną zasadą w działaniu GMA jest zapis iż Zarząd działa na rzecz organizacji i jest odpowiedzialny przed członkami, wolontariuszami i pracownikami.

Główne cele i misja GMA:
1. Promocja poszukiwania i kolekcjonowania meteorytów jako hobby.
2. Edukacja członków i opinii publicznej na różne tematy związane z meteorytami.
3. Ułatwienie kupowania, sprzedawania i wymiany odpowiednio udokumentowanymi, autentycznymi meteorytami i materiałami z nimi związanymi.
4. Zachęcanie do udziału w badaniach meteorytów i nauk pokrewnych, poszerzanie wiedzy meteorytowej.
5. Ustanowienie kultury zarządu poświęconego skutecznemu zarządzaniu, który działa i dostosowuje się wyłącznie z korzyścią dla swoich członków i społeczności meteorytowej.

Jednym z członków zarządu jest Polak. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy blisko organizacji i będziemy mogli na bieżąco informować Was o tym co dzieje się dookoła. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GMA, a wszystkich zainteresowanych do wstąpienia w szeregi jej członków.

WWW: Global Meteorite Association

Zostaw komentarz...